5 Ağustos 2017 Cumartesi

Less is More

Görüşmeyeli ev kadını oldum meistercanım,3 aydır nitelikli işsizim.Dolce vita,carpe diem die hönkürmek istiyom her sabah uyanınca..Ev kadını olmak bir meslekmiş,hergün ajandam dolu mesela;balkon yıkamak,çiçek sulamak,dolap düzenlemek,buzdolabının ustunde bırıken tozlara adını yazmak gibi..tam bir Marie Kondo oldum anlayacağın,evde hergün bişey değişiyo,değişmezse eksiliyo,elime ne geçse atıyorum..
"Dur atma!ben onunla bişey yaparım" Benim adam istifçi,boş paşabahçe kutularını bile  alıp alıp ofise götürüyo,züccaciye gibi oldu dükkan,bi gidiyom evdekı yastık köşe başında.."aaa o benım geçen sene attığım kahve kupam değilmiydi ???" Tam bir birikim uzmanı...annesının evınden yıne asla gıyılmeyecek bı suru sey  getırmıs ,2 yıl oldu evleneli bitmedi daha çeyizi.. Polar nedir ya?sanki Norveç'te yaşıyoz ,her hafta kayağa da gitmiyoz,zaten butun kışı tshırtle gecırıyon bana mı  kastın?

Neyse benım cok işim var kaçıyorum mesıtercanım,daha baharat dolabı duzenlıycem,nasıl olsa artık sık sık gorusucez.Öpering.

Desperately yours

Hiç yorum yok: